Всеукраїнських змаганнях “Пліч-о-пліч” ІІ етап з баскетболу та баскетболу 3x3!
🏀 Первомайський ліцей "Ерудит" на
Всеукраїнських змаганнях “Пліч-о-пліч” ІІ етап з баскетболу та баскетболу 3x3! 🇺🇦�
Наш ліцей гідно представив на всеукраїнських спортивних стартах, показавши силу командного духу, наполегливість та жагу до перемоги.
✨ Результати наших команд:
Юнаки 9-11 класи - І місце ;
Дівчата 9–11 класи — І місце;
Дівчата 5–9 класи — І місце;
Юнаки 5–9 класи — ІІІ місце.
Команди, які здобули перші місця, вже готуються до III етапу Всеукраїнських змагань. Бажаємо нашим спортсменкам упевненості, сил та нових перемог! 💙💛
Велика подяка колегам вчителям фізичної культури за підтримку і віру в дітей.
Окрема вдячність Збройним силам України за можливість проведення таких заходів у нашій країні. 🇺🇦
Разом ми сильні! Пліч-о-пліч — до нових досягнень! 🏆✨
#плічопліч
#scl_mykolaivregion
#разомпереможемо #шкільніліги #scl
#Агенціямасовогоспортуукраїни
#УправліннямасовогоспортууМиколаївськійобласті
#Учнівськийтастудентськийспортмиколаївщини


Коментарі
Дописати коментар