Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги» серед учнів 5-9 класів з масового футболу.



 18.11-20.11.2025 року в Первомайській міській територіальній громаді відбувся ІІ  етап змагань «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги» серед учнів 5-9 класів з масового футболу.


За підсумками змагань:


- І місце –  команда Первомайського ліцею "Ерудит" 🥇🏆


Склад команди переможців:


Сидорук Н. 9-В


Богаченко В. 9-А


Кім Т. 9-А


Сиротюк Р. 7-А


Шалару Н. 7-Б


Танцура Є. 7-В


Семенюк В. 8-Б


Скляренко О. 8-А


Проданець Д. 8-Б


Карман А. 8-Б


Леонченко А. 8-Б


Вітаємо переможців та дякуємо вчителям фізичної культури.


Бажаємо нових яскравих перемог у ІІІ етапі.


#плічопліч #scl_mykolaivregion #разомпереможемо #шкільніліги #scl #Агенціямасовогоспортуукраїни #УправліннямасовогоспортууМиколаївськійобласті

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

І засідання педагогічної майстерні в Первомайському ліцею «Ерудит» вчителів фізичної культури та вчителів початкових класів «ФІЗКульт».

Випуск кейса «Інформаційно-комунікаційні та рухливо-пізнавальні технологіі у розвитку рухової активності дітей».