Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги
17.11.2025 року в Первомайській міській територіальній громаді відбувся ІІ етап змагань «
Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги» серед учнів 1-4 класів з футболу.
За підсумками змагань:
- І місце – команда Первомайського ліцею "Ерудит";
- ІІ місце – команда гімназії 5;
Склад команди переможців:
1. Ляхов Тимофій 3-А
2. Пелих Олександр 3-А
3. Лопаткевич Іван 3-А
4. Серебрій Артем 3-Б
5. Поточняк Владислав 3- Б
6. Семенюк Михайло 3-Б
7. Прокопенко Георгій 3-В
8. Лобанов Павло 4-Б
9. Шарій Роман 4-Б
Вітаємо переможців та дякуємо вчителям фізичної культури.
Бажаємо нових яскравих перемог у ІІІ етапі.
#плічопліч #scl_mykolaivregion #разомпереможемо #шкільніліги #scl #Агенціямасовогоспортуукраїни #УправліннямасовогоспортууМиколаївськійобласті



Коментарі
Дописати коментар