Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги

 17.11.2025 року в Первомайській міській територіальній громаді відбувся ІІ  етап змагань «




Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги» серед учнів 1-4 класів з футболу.

За підсумками змагань:

- І місце –  команда Первомайського ліцею "Ерудит"; 

- ІІ місце –  команда гімназії 5;

Склад команди переможців:

1. Ляхов Тимофій 3-А

2. Пелих Олександр 3-А

3. Лопаткевич Іван 3-А

4. Серебрій Артем 3-Б

5. Поточняк Владислав 3- Б

6. Семенюк Михайло 3-Б

7. Прокопенко Георгій 3-В

8. Лобанов Павло 4-Б

9. Шарій Роман 4-Б

Вітаємо переможців та дякуємо вчителям фізичної культури.

Бажаємо нових яскравих перемог у ІІІ етапі.

#плічопліч #scl_mykolaivregion #разомпереможемо #шкільніліги #scl #Агенціямасовогоспортуукраїни #УправліннямасовогоспортууМиколаївськійобласті

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

І засідання педагогічної майстерні в Первомайському ліцею «Ерудит» вчителів фізичної культури та вчителів початкових класів «ФІЗКульт».

Випуск кейса «Інформаційно-комунікаційні та рухливо-пізнавальні технологіі у розвитку рухової активності дітей».