Турнір з баскетболу пам’яті Вертелецького О.І. у ліцеї «Ерудит»
Турнір з баскетболу пам’яті Вертелецького О.І. у ліцеї «Ерудит»
У Первомайському ліцеї «Ерудит» уже не вперше відбувається турнір з баскетболу, присвячений вшануванню пам’яті тренера-викладача з м. Миколаєва, викладача Миколаївського національного університету імені В. О. Сухомлинського, а також військового Збройних Сил України — Вертелецького Олега Івановича.
Змагання традиційно розпочалися урочистим відкриттям: усі присутні вшанували пам’ять героя хвилиною мовчання, після чого прозвучав Гімн України. Атмосфера на майданчику була водночас зворушливою та наповненою спортивним азартом і духом єдності.
У турнірі взяли участь три команди:
дві команди ліцею «Ерудит» — «Тигри І» та «Тигри ІІ»,
команда Чаусівського ліцею.
Ігри проходили у напруженій, емоційній боротьбі. Кожен матч дарував глядачам яскраві моменти, видовищні кидки та справжній командний дух.
За підсумками змагань:
🏆 І місце — команда Чаусівського ліцею
🥈 ІІ місце — команда «Тигри І» (ліцей «Ерудит»)
🥉 ІІІ місце — команда «Тигри ІІ» (ліцей «Ерудит**)
Турнір, який став доброю традицією у ліцеї «Ерудит», — це не просто спортивне змагання, а знак вдячності та пам’яті про людину, яка присвятила своє життя спорту, вихованню молоді та захисту України — Вертелецького Олега Івановича.


Коментарі
Дописати коментар