25 травня у Первомайському ліцеї «Ерудит» відбулися спортивні змагання, присвячені Дню Героя України.
25 травня у Первомайському ліцеї «Ерудит»
відбулися спортивні змагання, присвячені Дню
Героя України.
У рамках заходу було проведено турнір з
волейболу, в якому взяли участь чотири команди:
11-А, 11-В 10-А та 10-Б класи.
Перед початком змагань учасники та присутні вшанували памʼять Героїв України хвилиною мовчання. Директор ліцею Наталія Пташинська наголосила на важливості памʼяті про тих, хто боронить нашу державу та віддав життя за її свободу і незалежність
Ігри були надзвичайно напруженими та емоційними. Команди демонстрували згуртованість, силу духу, спортивний азарт і
справжню волю до перемоги. Кожен матч
проходив у чесній боротьбі та підтримці один одного. У результаті перемогла дружба, адже всі учасники отримали позитивні емоції та гарний настрій.
За активну участь у турнірі команди були нагороджені грамотами. Нагородження проводив директор ліцею, який подякував учням за активність, командний дух та любов до спорту.
Дякуємо ЗСУ за можливість проведення
спортивних змагань


Коментарі
Дописати коментар