Активний виклик
«Активний виклик»
Інспектором сектору служби освітньої безпеки спільно з учнями Первомайського ліцею «Ерудит»
проведено спортивний захід у рамках челенджу
«Активний виклик».
Учасники заходу продемонстрували фізичну підготовку, витривалість та командну взаємодію.
Під час виконання вправ та спортивних ігор було створено позитивну атмосферу та підвищено мотивацію до регулярної фізичної активності.
Захід спрямований на популяризацію здорового способу життя серед учнівської молоді.
#АктивнийВиклик #СлужбаОсвітньоїБезпеки
Коментарі
Дописати коментар